Lisbloemstraat 76 a te Rotterdam

Verkocht
Woonoppervlakte: 67 m²
Bouwjaar: 1934
Kamers: 3
Slaapkamers: 2
Verkoopmakelaar
In een charmante straat een prachtige jaren dertig benedenwoning. Dit 3 kamer appartement biedt een gelijkvloerse slaapkamer en badkamer en heeft een ruime zonnige achtertuin op het westen welke is voorzien van een schuur en achterom. De woning is gelegen in het gewilde Hillegersberg en voorzien van vele authentieke details en is op loopafstand van diverse voorzieningen zoals winkels, sport en openbaar vervoer, NS-station Noord, tram en bus en de uitvalswegen A20 en A13.

De buurt Hillegersberg-Zuid is net buiten de ring gelegen in een waterrijk gebied en hierdoor lekker rustig en kindvriendelijk. Ondanks dat de woning buiten het stadscentrum is gesitueerd(15 minuten fietsen), zijn er genoeg stedelijke voorzieningen te vinden. Hierbij kan je denken aan leuke winkels en horecagelegenheden aan de Kleiweg en de Straatweg. Ook scholen (basis- en voortgezet onderwijs), sportfaciliteiten, supermarkten, een zwembad en kinderboerderij liggen in de directe omgeving. Breng eens een bezoekje aan Plaswijckpark, het Prinsenmolenpark, de natuurgebieden rondom de Bergsche Plassen of de recreatiegebieden rondom de Rotte en het Bergse bos.

Begane grond;
Entree, hal, gang met toegang tot het toilet met fonteintje, ruime meterkast, trapkast welke is voorzien van de wasmachine- en/ droger aansluiting en de trapopgang. De gang is voorzien van authentieke jaren 30 deuren. De keuken is aan de achterzijde van de woning en voorzien van een L-opstelling met een 5 pits gaskookplaat met afzuigkap en toegang tot het gezellige balkon.
De woonkamer aan de voorzijde van de woning is voorzien van een erker en een gaskachel (rookkanaal is voorzien van een pijp) van uit deze kamer heeft u toegang tot de geheel betegelde badkamer welke is voorzien van een douche, wastafel met meubel en elektrische handdoekradiator. De slaapkamer aan de achterzijde heeft openslaande deuren naar het balkon welke is voorzien van een vaste kast en geeft middels een trap toegang tot de gezellige, zonnige achtertuin met hout beton schuttingen, een berging en een achterom.

Eerste verdieping:
Via de vaste trap toegang tot de overloop welke is voorzien van een vaste kast en toegang geeft tot de slaapkamer aan de achterzijde van de woning

Er is geen actieve Vereniging van eigenaren maar wel goede afspraken met de bovenburen die zwart op wit staan. Gezamelijk overeengekomen dat de kosten verdeeld worden 1/3 voor het beneden appartement en 2/3 voor het boven appartement.

Vermeldenswaardig:
– Achteruitgang komt uit op de parkeerplaats van onder andere de sportschool;
– 2 markiezen aan de achterzijde 2020;
– Achterkant keukenraam en slaapkamerraam nieuwe kozijnen met dubbelglas ca 5 jaar geleden;
– nieuwe kozijnen met HR++ voorzijde juli 2021;
– nieuwe groepenkast ca 5 jaar geleden;
– ca 5 jaar geleden dak laten opknappen en de gevels;
– 2 jaar geleden balken vervangen in de badkamer en de wasruimte;
– 2 jaar geleden wasruimte gemaakt van oude douchecel;
– geiser is huur € 27,50 per maand.

[/et_pb_button]