Zambezistraat 4

3207 AP SPIJKENISSE

Te koop
Vraagprijs € 375.000,- kosten koper

Media

Interesse?

Deze woning in SPIJKENISSE wordt u aangeboden door De Vree Makelaardij. Als NVM-makelaar behartigen wij de belangen van de verkoper. Niet de juiste woning voor u? Wij helpen u graag verder als makelaar in Spijkenisse, voor aankoop én verkoop.

Heeft u een taxatierapport nodig, bijvoorbeeld voor de financiering van een woning? Ook daarvoor kunt u bij ons terecht als Register Taxateur in SPIJKENISSE.

In het kort

  • Tussenwoning
  • 71 m² wonen
  • 130 m² perceel
  • 3 kamer(s)
  • Bouwjaar: 1988
  • Energielabel: A (geldig t/m 18-08-2036)
  • Aanvaarding: in overleg

Omschrijving

Gelijkvloers wonen met een zonnige tuin en energielabel A

Een lichte woonkamer, 2 slaapkamers en een badkamer op dezelfde woonlaag: deze goed onderhouden bungalow in Schenkel biedt het gemak van gelijkvloers wonen. Via de grote schuifpui loopt u vanuit de woonkamer zo de tuin op het zuidwesten in. Ook aan onderhoud en voorzieningen is de afgelopen jaren veel gedaan, met onder meer een vernieuwd dak, 8 zonnepanelen en een cv-ketel en airconditioning uit 2024.

De woning ligt in een rustige straat in de wijk Schenkel. Winkels, openbaar vervoer en scholen bevinden zich in de omgeving. Voor een wandeling kunt u terecht in het recreatiegebied langs de Oude Maas. Parkeren kan op de openbare parkeerplaatsen in de buurt.

Indeling
Via de entree komt u in de hal met de meterkast. Een glazen deur geeft toegang tot de woonkamer, waar de grote ramen aan de voorzijde en de schuifpui aan de tuinzijde voor veel daglicht zorgen. Er is ruimte voor een zithoek en een eettafel bij de open keuken. De lichte plavuizenvloer loopt door in de keuken en de airconditioning zorgt op warme dagen voor verkoeling.

De keuken ligt aan de voorzijde en is uitgevoerd in een L-opstelling met lichte kasten en een donker werkblad. De keuken beschikt over een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. Aansluitend ligt de bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en droger, kastruimte en een eigen deur naar buiten.
Vanuit de woonkamer bereikt u de gang naar de 2 slaapkamers, de badkamer en de afzonderlijke toiletruimte. De grote slaapkamer beschikt over airconditioning en een deur naar de tuin. De tweede slaapkamer, eveneens aan de tuinzijde, is momenteel ingericht als werkruimte. Beide kamers zijn voorzien van plavuizen.
De badkamer is vernieuwd in 2021 en afgewerkt met grijze wand- en vloertegels. U vindt hier een inloopdouche met glazen scherm, een wastafelmeubel met laden, een spiegelkast en een handdoekradiator.
Tuin en berging
De buitenruimte ligt op het zuidwesten en is bereikbaar vanuit de woonkamer en de grote slaapkamer. De buitenruimte is grotendeels bestraat en biedt plaats voor een terras. Met de elektrisch bedienbare zonwering boven de schuifpui kunt u schaduw creëren. De vrijstaande houten berging van circa 3 bij 3,75 meter is voorzien van elektra en biedt volop ruimte voor opslag.

Bijzonderheden
- Bouwjaar 1988
- Perceel van 130 m² eigen grond
- Energielabel A
- Gelijkvloerse indeling met 2 slaapkamers
- Kunststof kozijnen met HR++ glas
- Dak-, muur- en vloerisolatie
- Gevels opnieuw gevoegd, gereinigd en geïmpregneerd in 2021
- Dak vernieuwd en meterkast vervangen in 2023
- 8 zonnepanelen uit 2023, in eigendom
- Remeha cv-ketel uit 2024, in eigendom
- Mitsubishi airconditioning in de woonkamer en grote slaapkamer uit 2024
- Rolluiken bij de tuinzijde en de grote slaapkamer
- Elektrisch bedienbare buitenzonwering
- Oplevering in overleg

Kenmerken

Algemeen
Prijs
Vraagprijs € 375.000,- kosten koper
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
in overleg
Bouwjaar
1988
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Permanente bewoning
Ja
Recreatiewoning
Nee
Locatie
Adres
Zambezistraat 4
Postcode
3207 AP
Plaats
SPIJKENISSE
Provincie
Zuid-Holland
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
252 m³
Indeling
Aantal kamers
3
Energie
Energielabel
A (Geldig tot: 18-08-2036)
Isolatie
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas
Verwarming
C.V.-Ketel
Warm water
C.V.-Ketel
CV-ketel type
Remeha Tzerra AC-Matic
CV-ketel eigendom
eigendom
Overig
Dak
Bitumineuze dakbedekking
Voorzieningen
TV kabel, Buitenzonwering, Airconditioning, Zonnepanelen
Huidige bestemming
Woonruimte